KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966735

nr 1396 6735

Peter Ojstersek

(f. 1961), Sverige

Blandteknik, (tillskriven), pojke, ej signerad, med lysrör, pannå, 33x58 cm, oramad

Peter Ojstersek, svensk bildkonstnär född 1961.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:38:38

Peter Ojstersek

Läs mer om Peter Ojstersek